evidencemhd.wz.cz

evidenční přehledy autobusů, trolejbusů a tramvají

Právě se nacházíte v sekci: O stránkách evidencemhd.wz.cz

Co zde najdete?

Toto jsou stránky věnující se vozovému parku prostředků městské dopravy v České republice. Najdete zde víceméně aktuální inventární přehledy vozidel - neaktuálnosti prosím omluvte, protože tyto stránky mám jen jako koníčka a mé studium na osmiletém gymnáziu, od října 2008 na FEL ČVUT, má poněkud větší prioritu.

Orientace na stránkách

Aktivní sekce je v levém sloupci zvýrazněna tmavěmodrou barvou a podtržením, na jiných místech je to normální modrá. Pro jistotu je pod záhlavím stránek lišta oznamující sekci, ve které se nacházíte.

Další poznámky

Zdrojové kódy těchto stránek si píšu sám, resp. nepoužívám žádný WYSIWYG editor (What You See Is What You Get), protože ty do kódu narvou spoustu zbytečností, které tam být nemusí, a zpomalovalo by se tak načítání. Používám editor PSPad. Pokud se chcete naučit dělat internetové stránky, vřele Vám doporučuji web www.jakpsatweb.cz, odkud jsem načerpal většinu vědomostí i já.

Tyto stránky jsou samozřejmě plně funkční ve všech současných prohlížečích, zásadně nepoužívám nic, co by uměly jen některé prohlížeče, a přitom to bylo důležité pro správné zobrazení - uživatel si přeci kvůli mně nebude instalovat jiný prohlížeč. Jen tak pro zajímavost jsem design testoval ve Firefoxu 2+, Opeře 9+, IE 6+, Safari a Chrome. Jelikož spousta lidí (včetně mě) nerada posouvá stránku horizontálně, jsou stránky udělány tak, aby toto pokud možno nebylo nutné. Výjimkou můžou být některé tabulky, kde je tolik dat, že již prostě užší být nemohou (protože by to nevypadalo hezky).

Tvorba prezentace

Potřebujete vytvořit internetovou prezentaci Vás nebo Vaší firmy? Tak mi napište, jak byste si prezentaci Vaší firmy představovali a určitě se domluvíme. Tyto stránky jsou ukázkou toho, co umím; jmenovitě se jedná o XHTML, CSS, PHP a MySQL. Pokud Vám moje stránky připadají graficky chudé, tak to je tím, že jsem sice schopen udělat skoro všechno, ale nemám moc fantazie, jsem spíš kodér a programátor než grafik. Další informace o mojí tvorbě v oblasti programování a webdesignu jsou k nalezení na mém osobním webu jan-bazant.wz.cz.

Připravuje se...

Novinky na stránkách

Slova na závěr

Pokud máte nějaké dotazy, připomínky, máte nějaký nápad, co by se dalo vylepšit, našli jste neaktuální údaj, a nebo jste zjistili, že na stránkách něco nefunguje, tak mi prosím dejte vědět pomocí formuláře v levém menu.

M@estro 2003 - 2010